HİZMETLERİMİZ

Derz Kesme-Asfalt Kesme Hizmeti

Derz Kesme-Asfalt Kesme Hizmeti

Derz Kesme-Asfalt Kesme

İlke Karot olarak gerçekleştirdiğimiz birçok profesyonel çalışma ile müşteri memnuniyetimizi en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz. Acil beton delme işlerimizin yanı sıra derz kesme-asfalt kesme çalışmalarımızı başarıyla tamamlıyoruz. Derz kesme-asfalt kesme makinelerimiz, en üst teknoloji ile donatılmış olup bu teknoloji sayesinde hızlı ve güvenli çalışmalar gerçekleştirdiğimiz gibi, çevre unsurlar da göz önünde bulundurulup müşterilerimizin taleplerini başarı odaklı bir şekilde yerine getiriyoruz. İçeriğinde demir bulunan veya bulunmayan asfalt yüzeylerin ve beton yüzeylerin yapılarında gerçekleştirilecek değişiklikler, yüzeylerin çıkarılması, asfalt yüzeylerin onarılması, yer hareketlerinden kaynaklı çatlamaların önüne geçmek, malzemenin doğası gereği zamanla gerçekleşen tahribatların tamiri ve önlenmesi gibi sebeplerle derz kesme ve asfalt kesme işlemleri için İlke Karot ile güvenle çalışabilirsiniz. Derz kesme ve asfalt kesme makinelerinin kullanım alanları birçok farklılık göstermektedir. Beton Delme başta olmak üzere birçok alanda faaliyet gösteren firmamız, inşaat derzleri, asfalt kesme ve onarma işlemleri, şaft açılımları, şap çizgileri, kontrol derzleri, yağmur ve su kanallarının açılması, dilitasyon derzleri, havalandırma boşluklarının oluşturulması gibi çalışmalar için sizlere memnuniyetle hizmet vermektedir. Kullanımı gayet kolay olan makinelerimiz, titreşimi minimum seviyede olması sayesinde, beton delme makinelerinden farklı olarak darbeli çalışan bir makine değildir. Ucunda takılı elmas uçlu bıçakları bulunan testere sayesinde kesim yaparak ilerleyen bir makinedir. Nizami bir hat ile gerçekleştirilen kesimler sayesinde çalışma yapılan alan dışında kırılma ve çatlamalar yaşanmamaktadır. Beton ve asfalt ile alakalı yapılacak tüm çalışmalar için, doğru, hızlı, güvenli hizmetin adresi olan firmamız, Acil beton delme gibi ihtiyaçlarınız için de profesyonel ekibi ile sizlere her zaman en iyi şekilde hizmet vermekten büyük mutluluk duymaktadır. Bizimle tüm teknik detayları görüşmek, fiyat ve iş analizi yapmak üzere görüşebilirsiniz.

Asfalt Kesme

Alanında uzman ekibimiz öncelikle kesim yapacağı alan üzerinde hassas bir ölçü alma işlemi uygulamaktadır. Alınan ölçü sonucunda ise işaretleme yapılması gerekmektedir. Bu işaretleme makinenin doğru bir kesim uygulayabilmesi açısından oldukça önemlidir. Asfalt kesme işlemlerinde derz kesme makineleri kullanılmaktadır. Makine üzerinde bulunan elmas uzlu döner testere işaretlenmiş olan alan üzerinde doğru bir boylamı takip ederek kesme işlemini gerçekleştirir. Makine kullanımı sırasında döner testerenin fazla ısınması gibi bir durum ile karşılaşıldığında su ile testereyi rahatlatma yöntemi kullanılabilir. Bu makinenin ömrünü de uzatmaktadır. Kesme işleminin uygulanacağı böle göz önünde bulundurulduğunda iki türlü kesme yöntemi olduğundan bahsedebiliriz. Bu yöntemler ilke karot makineleri ile uygulayacağınız yöntem ve ya derz makinesi ile uygulayacağınız yöntemdir. Bu iki kesim arasındaki farkı göstermek amaçlı örneklendirmek gerekirse, karot makinesi ile beton delme işlemi yapılarak şayet işlem görülecek zemin bulunduğu yerden tamamen sökülemeye ihtiyaç duyuyorsa karot makinesi ile yapılacak olan kesme işlemi daha faydalı olacaktı. Eğer kesim yapılacak olan zemin onarım amaçlı yapılacak ise daha az hasar oluşturacağı düşünülerek derz kesim yöntemi daha avantajlı olacaktır.

İlke karot gelişen teknolojinin bir parçası olan inşaat makinelerindeki yenilikleri yakından takip ederek her zaman güncel kalmayı prensip edinmiş bir firmadır. Müşteri memnuniyeti ve işimizi en doğru şekilde yapmak en büyük gayemizdir. Özenle seçtiğimiz ve alanında uzmanlaşmış çalışanlarımız işlerine sadık ve işlerini severek yapan güler yüzlü ekibimiz sizleri de her türlü beton delme, kesme, kırma, filiz ekme, kontrollü bina yıkımı, derz kesme ve asfalt kesme gibi nice işlemlerinizde mutlu etmektedir. Acil beton delme gibi ihtiyaçlarınızda dahi iş bitirici ekibimiz her zaman yanınızda.

 


ARA

YOL TARİFİ

Mail Gönder