İlke Karot

İlke karot; Karot hizmetleri beton kesme beton delme ve tüm karot hizmetleri verilmektedir

Hemen Ara

İletişim Bilgileri

Kurumsal

İlke Karot Hakkında

İlke Karot Hakkında

İlke Karot, Türkiye’nin önde gelen beton delme, kesme, kırma ve dikme şirketlerinden biridir. 1998 yılından beri sektörde faaliyet gösteren firma, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetinin önemini anlayarak sektördeki lider konumunu sürdürmektedir.

İlke Karot, beton delmek, kesmek ve kırmak için modern ekipman kullanıyor. Bu sayede işlerini hızlı ve verimli bir şekilde yapabilmekte, bu da müşterilerin zamandan ve maliyetlerden tasarruf etmesini sağlamaktadır. Ayrıca düzenli bakım ve onarımlarla ekipmanların iş güvenliği standartlarını karşılamasını sağlar.

Şirketin müşterileri oldukça geniştir ve çeşitli sektörlerden müşterilerle çalışır. İnşaat, madencilik, enerji, su ve kanalizasyon, demiryolları, limanlar ve marinalar gibi alanlarda hizmet veren İlke Karot, profesyonel kadrosu ile ağırlıklı olarak her türlü beton delme, kesme, kırma ve dikme işlemlerini yapmaktadır.

İlke Karot, müşteri memnuniyetine verdiği önemle de öne çıkıyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarını anlamak, doğru çözümler sunmak ve işi zamanında bitirmek için özveriyle çalışan bir şirket, müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Ayrıca etik ve sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eden şirket, çalışmalarını çevreye zarar vermeden özenle yapıyor.

Adres

Telefon

+905075811035

Çalışma Saatleri

7 / 24 Her Gün
Pazartesi / Pazar